Makina me qera 4x4

Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] +355 682049911 +355 682042211 +355 4 2267660. Rr. "Ismail Qemali", Nr.34, Hyrja 1, Tiranë (AL) ... Ekonomike, Premium, Hibride, Minivan & Van, Luksoze, 4X4, Luksoze 4X4, Minibus & Autobus.Makina Me Qera Shehu tirana albania GPS Coordinates. Makina me qera ne Kamez; Makina me qera ne Aeroport ne Rinas; Makina me Qira. Makina me qera biznesi; ... (7+1) Vende € 45.00 / ne dite (1-5 ... Makina shumë të mira , shërbim cilësor dhe cmime kompetitive. Do marr sërish makina me qira tek Auto Rent. Agron Klient . Apr 19, 2022 · MAKINA ME QERA SHKUP AIRPORT / SKOPJE RENT A CAR . Car Rental Company. Open 24 hours. Make Appointment Call 078 233 413 Get directions WhatsApp 078 233 413 Message ... Makina ME QERA 15 EURO DITA · 18 July at 22:21 · Golf 4 -- 1.9 naft --manuale --2004. 1. Like. Comment. Share. 0 comments. See more of Makina ME QERA 15 EURO DITA ... Makina me qera. +355 69 760 3338. [email protected] nga Tirana, Aeroporti Rinas, Durrës, Kamëz e nga gjithë Shqipëria. Çmime fantastike per makine me qira. Kreu - ALBARENT ofron makina me qera për tregun shqiptar në të gjitha kategoritë. Kontaktoni: +355 4 2267660 - [email protected] +355 682049911 +355 682042211 +355 4 2267660. Rr. "Ismail Qemali", Nr.34, Hyrja 1, Tiranë (AL) ... Ekonomike, Premium, Hibride, Minivan & Van, Luksoze, 4X4, Luksoze 4X4, Minibus & Autobus.Makina me qera Tirane, makina me qera zogu zi, çmimet me e mira ne treg, makina me qera te lira, ekonomike, makina me qera 4x4, nga 10 euro dita Tirana Airport (TIA) Rinas, Albania +355693333550 Noka Event Çadra / Tenda me qera, Karrige, Tavolina ,Stola. Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga ...Pershkrim. MAKINA ME QERA KLEVI - Mjafton nje telefonate dhe ne ju presim sapo te zbrisni ne aeroport. Ne ju ofrojmë makinat më të reja me qera me çmimin më konkurrues në tregun shqiptar. Kompania jonë përfshin një zgjedhje të gjerë të automjeteve: makina të vogla, të mesme dhe të mëdha, makina familjare dhe automjete 4 × 4, me ... Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX dhe Hynadi H1. Pirrungritës , 536. Makina ngarkuese, tërheqëse, ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera. Bleni dhe shisni makina të ...Categoria: Makina Me Qera Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX ...Rent a Car Albania - Makina me Qera. Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania. Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer Rental. 2009 Viti. 180,000 Kilometra. 🔺 jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro/dita volvo, 2.0 diesel, automatik, viti 2009 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore! 📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Mob: +355 68 40 47 131. Mob: +355 69 47 96 916. Email: [email protected] Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Send Email Send us an email from the contact form. Whether you are road tripping through the country or ... Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane - Gazeta Celesi. SHTEPI ME QERA - KOMUNA E PARISIT. PARKU OLIMPIK | 115 M2 | 1.000 Euro. JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2, 115 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, per foto ose video kontaktoni ne whatsapp ,AGJENSI IMOBILIARE 995.NRG Motors disponon 6 makina Nissan Patrol 4×4 me 6+1 vende, të përshtatura per terrene Off Road, nuk ka rendesi nese eshte mal, det apo dëbore.Gjithashtu disponojme dhe makina te tjera SUV ose vetura qe mund te perdoren per destinacione me lehtë të arritshme. Makinat mund të merren me Qera self-drive ose me shofer ne dispozicion nga ne.. ♠Jepen makina me qera duke filluar nga 20 euro ...- MAKINA ME QERA - MAKINA TË MODELEVE Ë NDRYSHME - MAKINA ME ÇMIME KONKURRUESE - MAKINA ME KONSUM MINIMAL KARBURANTI , NAFTE & BENZINE ... 2.2 naft 4x4. Fouristrad Tiguan 2010 , 2.0 naft 4x4. Bmw 530d. Mercedes benz 2006 , 270 nafte automat. A class 2007 ,1.8 naft. Fiat Punto 2012 Automat ,1.4 benzin/gaz. Opel Corsa 2019. Bmw 530. Ford focus ...- MAKINA ME QERA - MAKINA TË MODELEVE Ë NDRYSHME - MAKINA ME ÇMIME KONKURRUESE - MAKINA ME KONSUM MINIMAL KARBURANTI , NAFTE & BENZINE ... 2.2 naft 4x4. Fouristrad Tiguan 2010 , 2.0 naft 4x4. Bmw 530d. Mercedes benz 2006 , 270 nafte automat. A class 2007 ,1.8 naft. Fiat Punto 2012 Automat ,1.4 benzin/gaz. Opel Corsa 2019. Bmw 530. Ford focus ...Car rental company in Durrës Makina me Qera Lori ju ofron makina me Ekonomike, Luksoze, 4x4 dhe Makina Nusesh. Open 24 hours Get Quote Call 068 837 7209 Get directions WhatsApp 068 837 7209 Message 068 837 7209 Contact Us Find Table Make Appointment Place Order View Menu About Us - Pepa Rent a Car - Makina me Qera. Whether you are road tripping through the country or venturing around the city, do yourself a favor and rent a car in Albania. PEPA Rent a Car is the right choice for you. When you sit behind the wheel of your car, you can forget about hailing taxis and memorising public transportation schedules.Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina Pejë ... Gjip ford 2.5 tdi 4x4 160000 km Histora e veturës. Viti: 2006. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Dje 21:53 A clas 1.6 benzin Histora e veturës. Viti: 2000. Kilometrazha: 25 000 ...makina me qera mercedes Të gjitha Automjete Makina Great Wall. Llogaria ime. ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. Search Vehicle for Rent PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer RentalMe te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera ne astir,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pepa Rent a Car - Makina me Qera.Mob: +355 68 40 47 131 Mob: +355 69 47 96 916 Email: [email protected] Address 1: Vaqarr, Tirane ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Car rental in Mauritius: we're an established car rental agency in Mauritius located at the SSR Airport. Insurance cover. No security deposit needed. Hotel delivery Island-wide. Book directly online with cheapest rate.Makina me qera duke filluar nga 16€, modele ekonomike dhe te reja, kambio manuale dhe automatike, motorr nafte/benzin/gas. Mercedez Benz, Audi, BMW, Toyota Na Kontaktoni : +355 69 700 4053Ture dhe Makina me Qera 4×4 Off Road NRG Motors. Eksploroni natyren e Shqiperise pa u limituar nga rruga apo makina juaj. NRG Motors disponon 6 makina Nissan Patrol 4×4 me 6+1 vende, të përshtatura per terrene Off Road, nuk ka rendesi nese eshte mal, det apo dëbore.Gjithashtu disponojme dhe makina te tjera SUV ose vetura qe mund te perdoren per destinacione me lehtë të arritshme.Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina 4x4 me qera ditore, Makina 4x4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj. Nëse jeni në kërkim të një makine 4x4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Makina me qera favorevole per aziende e negozi in affitto o in vendita. Commenti recenti per attivita commerciali in vendita a tirana locali commerciali valona immobili commerciali in vendita locali commerciali in vendita a tiranaMe te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Makina me qera. AUTOMJETET: OPSIONET: 1-7 DITE: 8-18 DITE: 19-29 DITE: 30+ DITE: Wolksvagen phaeton. 3.0 diesel Automatike 4X4 4 Dyer 5 Pasagjere A/C. ... DID 4x4 diesel Makina me qera 4x4 and with best pricing. Also you can find off-road car rental for weddings rental car in tirana land rover defender rent lamborghini tirana car rental car rental tirana best car rental tirana airport cheap car rental tirana airport car for rent tirana rinas car rental sarande benz g class 2009 Viti. 180,000 Kilometra. 🔺 jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro/dita volvo, 2.0 diesel, automatik, viti 2009 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore! 📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Dacia Duster 4x4 - Starting from 60 euro / Day. ... Category: Makina Me Qera. Hyndai i10 - starting from 25 Euro/day. Hyundai i10 është një zgjidhje ideale nëse ju nevojitet një makinë me qera për të udhëtuar në brendësi të qytetit. Ajo kategorizohet tek makinat e qytetit, e cila ofron mundësinë e një udhëtimit komod, shoqëruar ...Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Makina ... Makina me Qera Off Road 4x4. 100 EUR Viti: 2009. Kilometrazha: 10 000 - 14 999. Dje 20:36 Makina me Qera. 15 EUR / muaj. Viti: 2008. Kilometrazha: 40 000 - 44 999. Dje 20:36 ...Se fundmi ofrojme dhe shernimin e dhenies me qera per dite te caktuara te kostumeve tona.. Veshje për meshkuj. ... Makina me qera; Makina në shitje; Pjesë makine; Shtëpia. Dhoma e gjumit. ... Kostume Adidas per nenat dhe femijet. Blej prej shpis. 0. Listings by the kostume me qera per meshkuj tag was found 2302 times. Makina Me Qera Shehu tirana albania GPS Coordinates. Makina me qera ne Kamez; Makina me qera ne Aeroport ne Rinas; Makina me Qira. Makina me qera biznesi; ... (7+1) Vende € 45.00 / ne dite (1-5 ... Makina shumë të mira , shërbim cilësor dhe cmime kompetitive. Do marr sërish makina me qira tek Auto Rent. Agron Klient . Dacia Duster 4x4 - Starting from 60 euro / Day. ... Category: Makina Me Qera. Hyndai i10 - starting from 25 Euro/day. Hyundai i10 është një zgjidhje ideale nëse ju nevojitet një makinë me qera për të udhëtuar në brendësi të qytetit. Ajo kategorizohet tek makinat e qytetit, e cila ofron mundësinë e një udhëtimit komod, shoqëruar ...makina me qera mercedes Të gjitha Automjete Makina Great Wall. Llogaria ime. ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina me qera mercedes Të gjitha | Makina | Great Wall ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Ruaj rezultatet e kërkimit.Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina Pejë ... Gjip ford 2.5 tdi 4x4 160000 km Histora e veturës. Viti: 2006. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Dje 21:53 A clas 1.6 benzin Histora e veturës. Viti: 2000. Kilometrazha: 25 000 ...Makina me qera duke filluar nga 16€, modele ekonomike dhe te reja, kambio manuale dhe automatike, motorr nafte/benzin/gas. Mercedez Benz, Audi, BMW, Toyota Na Kontaktoni : +355 69 700 4053We work with all the major international car rental brands (and lots of smaller local companies) to bring you a huge choice of cars at the very best prices. That's how we can find you cheap car rental deals at over 60,000 locations worldwide. To compare prices and find your ideal car at an unbeatable price, just use our search form.NRG Motors - Treg Makinash Durres, Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze. NRG Motors - Treg Makinash Durres, Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze ... Drive: : 4x4 ; Doors: : 4 doors ...NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj. Te perfshire ne cmimin e qerase jane: 1. Siguracioni Baze TPL 2. Siguracioni Kasko 3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Servisi dhe Garancia e Automjetit 5.Me te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX dhe Hynadi H1. What is Ksamil Web? Ksamil Web is “The Official Travel Portal” of Ksamil,where is promoting every gemof this wonderful place for years.Not only gems but we are helping each bussiness to grow together in the eyes of visitors which are coming more and more every year.Ksamil Web like a local guide and tours&events organizer will help you finding not only apartments or rent a car&boat but we ... Makina me Qira ne Rinas,0673075755,makina me qera,makina me qira,Makina me Qera ne Tirane,Makin me Qira Rinas ,Makinat me Qera ne Shqiperi,Makine me Qera ne Tirane,Maqina me Qera ne Aeroporte,Autonoleggio a Tirana,noleggio rinas,Rent a Car albania,autovetura me qera,auto me qira,noleggio a tirana,rent a car albania,rinas rent a car,makinat me qera ne shqiperi,rinas makina me qera,aeroport ... Vehicle Category *. Name Surname*. Email*. Phone number. Date of receipt *. Date of submission *. Additional options. Additional driver cross border Sedilje per femilje Full coverage Theft coverage. By clicking the "Send" button I accept that someone from Auto Vip Rent Albania will contact me in one of the contact forms left by me. Makina me qira në Tiranë Modele ekonomike, të lira, 4×4, automatike nga 13€ dita SUV Chevrolet Captiva (5+2) day From 91€ Passenger Van Ford Tranzit (8+1) day From 126€ Passenger Van Hyundai H-1 (7+1) day From 151€ Small Skoda Fabia Automatic day From 53€ Mini Hyundai i10 Automatic day From 53€ Mini Hyundai i10 day From 53€ Small Skoda FabiaMakina me qira në Tiranë Ekonomike, te lira, luksoze, 4×4, furgona, 7 vende…. Tirana është kryeqyteti dhe qytetimi më i madh i Shqipërisë. Rrugët kryesore janë të mirëmbajtura dhe me starndarte por nëpër rrugë dytësore duhet kujdes pasi infrastruktura nuk është gjithmonë e mirë.Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj traktorr 4x4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Makina me qera, Librazhd. 538 likes · 2 talking about this. Makina ne shitje dhe me qera. Jump to. ... Fiat Edici 4x4 viti 2008....opel insignia2010 automat ... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Makina Me Qera Shehu tirana albania GPS Coordinates. Makina me qera ne Kamez; Makina me qera ne Aeroport ne Rinas; Makina me Qira. Makina me qera biznesi; ... (7+1) Vende € 45.00 / ne dite (1-5 ... Makina shumë të mira , shërbim cilësor dhe cmime kompetitive. Do marr sërish makina me qira tek Auto Rent. Agron Klient . About Us - Pepa Rent a Car - Makina me Qera. Whether you are road tripping through the country or venturing around the city, do yourself a favor and rent a car in Albania. PEPA Rent a Car is the right choice for you. When you sit behind the wheel of your car, you can forget about hailing taxis and memorising public transportation schedules.Makina me qira në Tiranë Ekonomike, te lira, luksoze, 4×4, furgona, 7 vende…. Tirana është kryeqyteti dhe qytetimi më i madh i Shqipërisë. Rrugët kryesore janë të mirëmbajtura dhe me starndarte por nëpër rrugë dytësore duhet kujdes pasi infrastruktura nuk është gjithmonë e mirë.JAP ME QERA APARTAMENT Tirane Shtepi me Qera Data: 21/06/2022 17:11 Post Id: 506865. Pagesa : 350 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 115.00: Kati: 6: extra info; ... # shtepi me qera ali dem ; # shtepi me qera ne kamez ; #garsoniere me qera durres ; #merr jep shpi me qera ne astir ; # shtepi me qera rruga don bosko. ...Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina 4x4 me qera ditore, Makina 4x4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj. Nëse jeni në kërkim të një makine 4x4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX dhe Hynadi H1. Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX dhe Hynadi H1. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Makina me qera Vlore - Valona Auto Rental. Makina me qera Vlore. Opening at 8:00 AM tomorrow. WhatsApp 069 294 7658 Call 069 294 7658 Get directions Message 069 294 ... albania car rental offers you cars on hire with reasonable prices.we can bring you the car wherever you want it...in ports,airports,borders etc...for further... Makina me qera. AUTOMJETET: OPSIONET: 1-7 DITE: 8-18 DITE: 19-29 DITE: 30+ DITE: Wolksvagen phaeton. 3.0 diesel Automatike 4X4 4 Dyer 5 Pasagjere A/C. ... DID 4x4 diesel Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Shitja dhe Blerja në MerrJep.comJAP ME QERA APARTAMENT Tirane Shtepi me Qera Data: 21/06/2022 17:11 Post Id: 506865. Pagesa : 350 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 115.00: Kati: 6: extra info; ... # shtepi me qera ali dem ; # shtepi me qera ne kamez ; #garsoniere me qera durres ; #merr jep shpi me qera ne astir ; # shtepi me qera rruga don bosko. ...Makina me qera. AUTOMJETET: OPSIONET: 1-7 DITE: 8-18 DITE: 19-29 DITE: 30+ DITE: Wolksvagen phaeton. 3.0 diesel Automatike 4X4 4 Dyer 5 Pasagjere A/C. ... DID 4x4 diesel Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Makina ... Makina me Qera Off Road 4x4. 100 EUR Viti: 2009. Kilometrazha: 10 000 - 14 999. Dje 20:36 Makina me Qera. 15 EUR / muaj. Viti: 2008. Kilometrazha: 40 000 - 44 999. Dje 20:36 ...G class qera dhe me cmime okazion. Gjithashtu ju mund te gjeni fuoristrada makina me qera per dasma makina me qera makina me qera ne durres makina me qera ne vlore makina me qera fier makina me qera elbasan makina me qera 15 euro makina me qera shkoder makina me qera 13 euro dita merr jep makina me qera makina me qera korce. Reconnect with your graduating class by signing up on Classmates.com ...Search Vehicle for Rent PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer RentalNOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj. Te perfshire ne cmimin e qerase jane: 1. Siguracioni Baze TPL 2. Siguracioni Kasko 3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Servisi dhe Garancia e Automjetit 5.Makina me 0 Km; Hyrje Tregtare. Harrova fjalëkalimin. Rregjistrim për tregtarët.:Të Gjitha:. Makina në Shitje në Shqipëri:. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! ... Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790 ...Makina me qera 4x4 and with best pricing. Also you can find off-road car rental for weddings rental car in tirana land rover defender rent lamborghini tirana car rental car rental tirana best car rental tirana airport cheap car rental tirana airport car for rent tirana rinas car rental sarande benz g class Rent a Car Albania - Makina me Qera. Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania. Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer Rental. Lexo lajme të paanshme, pavarura dhe kredibile në www.kosovalive.org. Nga kontaktet e vazhdueshme të mbajtura me palën greke, jemi informuar se për shkak të një greve të përgjithshme që do të zhvillohet nga Dogana Greke, duke filluar nga ora 07:00 e datës 09.11.2017 deri në orën 07:00 të datës 10.11.2017, nuk do të lejohet ...Ju do të zbuloni që makinat tona janë ndoshta me çmimet më të arsyeshmë në Shqipëri. Dhe pa surpriza jo të këndshme. Kur ju përdorni makina ekonomike me qera, ju nuk keni pse të sakrifikoni rehatinë dhe cilësinë. Çmimi i ulët nuk do të thotë gjithmonë profesionalizëm i ulët. Se fundmi ofrojme dhe shernimin e dhenies me qera per dite te caktuara te kostumeve tona.. Veshje për meshkuj. ... Makina me qera; Makina në shitje; Pjesë makine; Shtëpia. Dhoma e gjumit. ... Kostume Adidas per nenat dhe femijet. Blej prej shpis. 0. Listings by the kostume me qera per meshkuj tag was found 2302 times. 1 day: 3 days: 7 days: 10 days : 15 days: 100€ 280€ 600€ 790€ 1190€Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Makina Me Qera Shehu tirana albania GPS Coordinates. Makina me qera ne Kamez; Makina me qera ne Aeroport ne Rinas; Makina me Qira. Makina me qera biznesi; ... (7+1) Vende € 45.00 / ne dite (1-5 ... Makina shumë të mira , shërbim cilësor dhe cmime kompetitive. Do marr sërish makina me qira tek Auto Rent. Agron Klient . Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes audi blej makina,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara ...Makina me qira në Tiranë Ekonomike, te lira, luksoze, 4×4, furgona, 7 vende…. Tirana është kryeqyteti dhe qytetimi më i madh i Shqipërisë. Rrugët kryesore janë të mirëmbajtura dhe me starndarte por nëpër rrugë dytësore duhet kujdes pasi infrastruktura nuk është gjithmonë e mirë.Makina me qera. AUTOMJETET: OPSIONET: 1-7 DITE: 8-18 DITE: 19-29 DITE: 30+ DITE: Wolksvagen phaeton. 3.0 diesel Automatike 4X4 4 Dyer 5 Pasagjere A/C. ... DID 4x4 diesel We work with all the major international car rental brands (and lots of smaller local companies) to bring you a huge choice of cars at the very best prices. That's how we can find you cheap car rental deals at over 60,000 locations worldwide. To compare prices and find your ideal car at an unbeatable price, just use our search form.Ture dhe Makina me Qera 4×4 Off Road NRG Motors. Eksploroni natyren e Shqiperise pa u limituar nga rruga apo makina juaj. NRG Motors disponon 6 makina Nissan Patrol 4×4 me 6+1 vende, të përshtatura per terrene Off Road, nuk ka rendesi nese eshte mal, det apo dëbore. Gjithashtu disponojme dhe makina te tjera SUV ose vetura qe mund te ... PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Mob: +355 68 40 47 131. Mob: +355 69 47 96 916. Email: [email protected] Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Send Email Send us an email from the contact form. Whether you are road tripping through the country or ... BMW X5 2008 Diesel 3.0 Automat #super-makine Cmimi: 70 euro / dita Per Rezervime: Cel: 0682020803 ose 0684057066, Email: [email protected] 2008. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj traktorr 4x4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Makina me qera Vlore - Valona Auto Rental. Makina me qera Vlore. Opening at 8:00 AM tomorrow. WhatsApp 069 294 7658 Call 069 294 7658 Get directions Message 069 294 ... We work with all the major international car rental brands (and lots of smaller local companies) to bring you a huge choice of cars at the very best prices. That's how we can find you cheap car rental deals at over 60,000 locations worldwide. To compare prices and find your ideal car at an unbeatable price, just use our search form.Car rental company in Durrës Makina me Qera Lori ju ofron makina me Ekonomike, Luksoze, 4x4 dhe Makina Nusesh. Open 24 hours Get Quote Testimonials 5 years ago - Ilir N 5 years ago They are honest people whom offer nice servise - Ashraf S Write a Review Read More Gallery Contact Us Contact 068 837 7209 Address Get directionsMakina me Qira ne Rinas,0673075755,makina me qera,makina me qira,Makina me Qera ne Tirane,Makin me Qira Rinas ,Makinat me Qera ne Shqiperi,Makine me Qera ne Tirane,Maqina me Qera ne Aeroporte,Autonoleggio a Tirana,noleggio rinas,Rent a Car albania,autovetura me qera,auto me qira,noleggio a tirana,rent a car albania,rinas rent a car,makinat me qera ne shqiperi,rinas makina me qera,aeroport ... NRG Motors, Makina ne Shitje & Qera. NRG Motors është një agjensi qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave Off Road me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta. Makinat në shitje vijnë kryesisht nga Kanadaja, Zvicra dhe ...Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina 4x4 me qera ditore, Makina 4x4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj. Nëse jeni në kërkim të një makine 4x4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. traktorr 4x4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina Viti. Llogaria ime. Shpalljet; ... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktorr 4x4,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje ...Makina të reja. Makinat me qëra. Makina në ankand. Kategoritë Të gjitha kategorit ... BMW X6 xDrive50i 4x4 VIN 246. PS/kW: 408 PS/300 kW; Viti i prodhimit: 2008 ; EUR 9.900 Çmimi përfshi. TVSH / Ndërmjetësim 8.319,33 përjashtuar. 19% TVSH. Shto në listën e preferuar.Makina me Qira në të gjitha kategoritë: Ekonomike, Premium, Minivan & Minibus & Bus , Luksoze 4X4. Flota e ALBARENT numëron mbi 300 automjete operative. +355 682049911 +355 682042211 +355 4 2267660. Rr. "Ismail Qemali", Nr.34, Hyrja 1, Tiranë (AL) Albanian. English; Kreu;Se fundmi ofrojme dhe shernimin e dhenies me qera per dite te caktuara te kostumeve tona.. Veshje për meshkuj. ... Makina me qera; Makina në shitje; Pjesë makine; Shtëpia. Dhoma e gjumit. ... Kostume Adidas per nenat dhe femijet. Blej prej shpis. 0. Listings by the kostume me qera per meshkuj tag was found 2302 times. Me te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Rruga Frank Bardhi.Nr 120 selite,TIRANA; TAXI +355 69 555 1777; RENT +355 69 207 3444 +355 69 977 1380; [email protected] Makina Me Qera 0695597695’s Profile, Revenue and Employees. Me te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Makina Me Qera Ne Rinas Makina Me Qera Ne Tirane Makina Me Qera Ne Shqiperi Makina Me Cmime TE lira... tirane, 1027 Yzberisht, AlbaniaMakina me qera duke filluar nga 16€, modele ekonomike dhe te reja, kambio manuale dhe automatike, motorr nafte/benzin/gas. Mercedez Benz, Audi, BMW, Toyota Na Kontaktoni : +355 69 700 4053Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina me qera mercedes Të gjitha | Makina | Great Wall ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Ruaj rezultatet e kërkimit.Makina Me Qera Shehu tirana albania GPS Coordinates. Makina me qera ne Kamez; Makina me qera ne Aeroport ne Rinas; Makina me Qira. Makina me qera biznesi; ... (7+1) Vende € 45.00 / ne dite (1-5 ... Makina shumë të mira , shërbim cilësor dhe cmime kompetitive. Do marr sërish makina me qira tek Auto Rent. Agron Klient . Ford Everest - Starting from 90 Euro/day. Ford Everest, looks like a box, but it is designed simply and without angles. By keeping in mind wagon body. This machine offers a good view of the road and gives you power over it, this power comes from from the height of this machine. With its roots originating from a pickup, Everest is a contrast to ... Makina Me Qera Korce Rent A Car, Rrethi i Korçës, Korçë(+... maps123.net AL, Rruga Sotir Kozmo, 7001, Albania | Car rental. Makina me qera - WorldPlaces albania.worldplaces.me Address: Rruga Don Gjon Buzuku nr 13, 7001 Korça, Korçë, Albania Phone: 355676012984. Rent a Car Albania - Makina me Qera. Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania. Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer Rental. May 26, 2022 · Makina me qera, modele ekonomike te reja, kambio manuale dhe automatike, motorr nafte, pa limit kilometras, Rinas, Tirane, Durres Port, Keywords: makina me qera, makina me qera ne shqiperi, rent a car Albania, auto noleggio albania, makina me qera ne tirane x6, makine me qera rinas, makina me qera ne tirane airport, makina me qera 7 vende ... Makina me Qira në të gjitha kategoritë: Ekonomike, Premium, Minivan & Minibus & Bus , Luksoze 4X4. Flota e ALBARENT numëron mbi 300 automjete operative. +355 682049911 +355 682042211 +355 4 2267660. Rr. "Ismail Qemali", Nr.34, Hyrja 1, Tiranë (AL) Albanian. English; Kreu;Vetura me qera Mercedes-Benz GLK 220. 90 EUR / në ditë. 630 EUR / në javë. Naftë. Automa. 2010. 2200 cm³. Ferizaj 4/18/2018.makina me qera mercedes Të gjitha Automjete Makina Great Wall. Llogaria ime. ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. NRG Motors, Makina ne Shitje & Qera. NRG Motors është një agjensi qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave Off Road me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta. Makinat në shitje vijnë kryesisht nga Kanadaja, Zvicra dhe ...Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes audi blej makina,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara ...Rent a Car Albania - Makina me Qera. Perarentcar.al is a car rental company located in Tirana Albania. Our services are Car Rental, Taxi Service, and Rental with Driver. We are present in Tirana and in Tirana International Airport (TIA), Albania. Economy Car Rentals, Luxury SUV Rentals, Minivan Rental and Trailer Rental.Makina-makina ne shitje. Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira shitet makina 1000 euro makina ne shitje tirane 2022 makina me keste shitje blerje makinash ne tirane benz me portobagazh makina deri ne 500 euro makina ne shitje te lira me letra durres foristrada ne shitje makina ne shitje vlore 2022 makina te perdorura per shitje ne shqiperi makina ne shitje sot cars for sale tirana.Vehicle Category *. Name Surname*. Email*. Phone number. Date of receipt *. Date of submission *. Additional options. Additional driver cross border Sedilje per femilje Full coverage Theft coverage. By clicking the "Send" button I accept that someone from Auto Vip Rent Albania will contact me in one of the contact forms left by me. Ford Everest - Starting from 90 Euro/day. Ford Everest, looks like a box, but it is designed simply and without angles. By keeping in mind wagon body. This machine offers a good view of the road and gives you power over it, this power comes from from the height of this machine. With its roots originating from a pickup, Everest is a contrast to ... Makina me Qira në të gjitha kategoritë: Ekonomike, Premium, Minivan & Minibus & Bus , Luksoze 4X4. Flota e ALBARENT numëron mbi 300 automjete operative. +355 682049911 +355 682042211 +355 4 2267660. Rr. "Ismail Qemali", Nr.34, Hyrja 1, Tiranë (AL) Albanian. English; Kreu;PEPA Rent a Car Albania - Makina me Qera. Mob: +355 68 40 47 131. Mob: +355 69 47 96 916. Email: [email protected] Address 1: Tirana International Airport (TIA) "Nene Tereza" Rinas, Albania. Address 2: Vaqarr, Tirane, Albania. Send Email Send us an email from the contact form. Whether you are road tripping through the country or ... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.View MAKINA me QERA RINAS 0674545000's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. MAKINA me QERA RINAS has 7 jobs listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover MAKINA me QERA RINAS' connections and jobs at similar companies.Search: Makina Ne Shitje Foristrada Pa Letra. dhe oferta me makina te lira makina ne shitje makina te lira ne shitje shqiperi makina te lira ne shitje durres makina pa letra makine ne shitje okazion timon anglez Kryeredaktor ALFRED PEZA Viti I - Nr Jun 23, 2021 · A pa hindi film julie actress renault clio 197 carbon com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë ...Gjobat. Në ka një çështje që është shndërruar në një shkop nën rrota për bizneset e makinave me qira, ajo është gjoba. Kjo është kosto e lartë për kompanitë, duke marrë në konsideratë që njihen me gjobën pasi klienti ka ikur. Ky problem, në fakt, nis që më mospajisjen e shqiptarëve me kartë krediti.Na Kontaktoni. Contact our team if you have any questions feel free to ask. Our staff will handle your request withing 24 hours. Adress: Tirana International Airport (TIA) Tirana International Airport ( Meet & Great) Support Phone: +35569555330. E mails: [email protected] Working Hours: 07:00-24:00. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Shitja dhe Blerja në MerrJep.comGjeni makina 4x4 në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina 4x4 në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina 4x4 dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë.Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina. ... Ford Kuga Titanium 2010 4x4. 10 500 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Sot 18:30 Ekstra Opel Antara 2008. 7 500 EUR Viti: 2008. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Зачувај ги резултатите од пребарувањето ...makina me qera mercedes Të gjitha Automjete Makina Great Wall. Llogaria ime. ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. Jul 04, 2019 · Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Makina. ... Ford Kuga Titanium 2010 4x4. 10 500 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Sot 18:30 Makina Me Qera 0695597695’s Profile, Revenue and Employees. Elbasaniim.al ofron një gamë të gjerë shërbimesh online për qytetin dhe qarkun e Elbasanit, si njoftime për shitje apo blerje, dhënie apo marrje me qera, njoftime për punësim apo shërbime, për oferta, okazione, evente, reklamim, artikuj,etj.4x4 . Manual Transmission. Diesel. Air Conditioning . 4+1 Seats. 3 Big bags. 40/day BOOK NOW . FORD FIESTA 2017. Economic . Manual Transmission. Diesel. Air Conditioning . ... Makina Ekonomike me Qera, SUV me Qera, Minibus me Qera, Rimorkjo me Qera. Shiko makinat tona. Te Nevojshme. Kushtet dhe Termat Kontrollo Gjobat Servisi PEPA.Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane - Gazeta Celesi. SHTEPI ME QERA - KOMUNA E PARISIT. PARKU OLIMPIK | 115 M2 | 1.000 Euro. JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2, 115 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, per foto ose video kontaktoni ne whatsapp ,AGJENSI IMOBILIARE 995.Vehicle Category *. Name Surname*. Email*. Phone number. Date of receipt *. Date of submission *. Additional options. Additional driver cross border Sedilje per femilje Full coverage Theft coverage. By clicking the "Send" button I accept that someone from Auto Vip Rent Albania will contact me in one of the contact forms left by me. 2009 Viti. 180,000 Kilometra. 🔺 jepet me qera makina duke filluar nga 30 euro/dita volvo, 2.0 diesel, automatik, viti 2009 cmimi i makines ndryshon ne baze te kohezgjatjes se qerase ditore! 📲📞per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Makina 4x4. Flota jonë për makinat 4x4 synon të plotësojë nevojat e klientëve tanë për kushte sa më komode duke ofruar një çmim sa më të arsyeshëm. Ndër mjetet me 4x4 që ne ofrojmë për klientët tanë janë Suzuki Grand Vitara, Ford Everest, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi ASX dhe Hynadi H1. Gjeni makina 4x4 në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina 4x4 në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina 4x4 dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë.Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Shitja dhe Blerja në MerrJep.comMakina. Tiranë . Peugeot 307. Shes Peugeot 307.Viti 2003.2.0 nafte.Shitet per arsye sepse kam marre makine tje ... Tiranë. Jepet apartament me qera kati i dyte i nje vi. Jepet apartament me qera kati i dyte i nje vile 3-kateshe. Ndodhet siper tregut Postuar :25.06.2022 24000 Lek . Telefona Celular.Makina me qera, Librazhd. 538 likes · 2 talking about this. Makina ne shitje dhe me qera. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or phone: ... Fiat Edici 4x4 viti 2008....opel insignia2010 automat... Toyota land kruiser 2010.....mitumishi golt 2007 e shume te tjera ne gjendje te ...Pershkrim. RENT A CAR BURGJIA ju ofron makina me qera të markave dhe viteve të ndryshme nga më ekonomiket tek ato luksoze. Sigurojini vetes një udhëtim komod drejt çdo lloj destinacioni. Ne ju ofrojmë tarifa të favorshme, proçedura të shpejta dhe një shërbim tepër cilësor. Për më shumë detaje rreth makinave ju mirëpresim të ... Lexo lajme të paanshme, pavarura dhe kredibile në www.kosovalive.org. Nga kontaktet e vazhdueshme të mbajtura me palën greke, jemi informuar se për shkak të një greve të përgjithshme që do të zhvillohet nga Dogana Greke, duke filluar nga ora 07:00 e datës 09.11.2017 deri në orën 07:00 të datës 10.11.2017, nuk do të lejohet ... About Us - Pepa Rent a Car - Makina me Qera. Whether you are road tripping through the country or venturing around the city, do yourself a favor and rent a car in Albania. PEPA Rent a Car is the right choice for you. When you sit behind the wheel of your car, you can forget about hailing taxis and memorising public transportation schedules.Me te kerkuara. #makina ne shitje ; #shes blej makina ; #makina ne shitje te lira ; #njoftime falas makina ; #golf 5 automat ; #makina ne shitje okazion ; #seat ibiza ne shitje ; #makina te perdorura ne shitje ne shqiperi ; #shes makina me keste ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ... Rental Redi ju ofron makina me qera te markave dhe viteve te ndryshme nga me Ekonomiket, ato Luksoze, si dhe Makina Nusesh. Sigurojini vetes një udhëtim komod drejt çdo lloj destinacioni. Ne ju ofrojmë tarifa të favorshme, proçedura të shpejta dhe një shërbim tepër cilësor. Shërbimi jonë është i garantuar dhe korrekt!Rental Cars UAE is your one-stop shop for rent a car in Dubai. Our car rental fleet is available across UAE and is suitable for every purpose and occasion. As one of the best rental car companies, we provide economical and luxurious vehicles at competitive rates. With our short-term and long-term leasing options, you may hire a car from a large ...Makina me qira vlore per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni dhoma plazhi ne durres shtepi me qera ne golem shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne shengjin dhoma plazhi ne himare shtepi me qera ditore ne tirane shtepi me qera sarande dhoma plazhi ne sarande shtepi me qera korce dhoma plazhi ne borsh makina me qera mercedes Të gjitha Automjete Makina Great Wall. Llogaria ime. ... MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010. 5 200 EUR Viti: 2010. NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj. Te perfshire ne cmimin e qerase jane: 1. Siguracioni Baze TPL 2. Siguracioni Kasko 3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes 4. Servisi dhe Garancia e Automjetit 5. Ost_